Kişisel Bakım & Kozmetik

Son derece rekabetçi olan kozmetik pazarında etiket ve ambalajınızın göze çarpması çok önemlidir. Bu konuda son derece donanımlı olan ekibimiz ürünlerinize yenilikler getirecektir.

Bu ürünler çok farklı boyut ve şekillerde gelir. Krem ve losyon şişeleri sıkılarak kullanıldıkları için belli bir ıslaklık ve neme maruz kalırlar. Ürünü kullandığınız ortamlarda (Çanta, Banyo ve duş) etiketin daha dayanıklı olması gerekir. Kozmetik ürünleri lüks maddeler içerir. Etiket ve ambalaj ise bu değeri öne çıkaracak önemli detaylardır. Çarpıcı grafikler, sık tipografi ve fantezi ayrıntılar sizi diğerlerinden farklı kılacaktır. Size özel müşteri temsilcimiz etiketinizin kaliteli ve dayanıklı üretilirken güzel görünmesi için de en iyi malzeme ve kaplamalar konusunda her zaman seçimlerinizde yardımcı olacaktır.

Yüksek kalitede etiket için mürekkepleri ve kaplamaları dahil olmak üzere en iyi etiket malzemeleri kullanılmaktadır. Sizin için özel müşteri temsilcilerimiz etiket satın alma sürecinin her aşamasında size yardımcı olmak için buradalar.

Hiçbir sipariş çok büyük veya çok küçük değildir. Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede siparişinizi size ulaştıralım.