İlaç ve Sağlık

Sağlık piyasasındaki ürünlerin kalite ve standartlara uygun üretilmesi gerekir. Hiç bir şekilde karışıklık olmamalıdır. Gerekli donanım, baskı ve kalite kontrolü sizi bu kargaşadan kurtaracaktır.

Tıbbi ürün etiketleri kalite güvenliği ve belli standartlara uygun olmalıdır. Benzer tıbbi etiketler dizayn edilmemelidir. Kolaylıkla okunabilir ve anlaşılır olması gerekir. İlaç etiketleri için yapıştığı yerden sökülmeyen, açılmayacak kalitede malzemeler kullanılmalıdır. Etiket ve ambalajlarda körler alfabesine uygun kabartma baskılar da yapılır. Etiketlerin dağıtımı, depolanması ve kullanımı sırasında oluşabilecek olumsuz koşullara göre üretim yapılır.

Yüksek kalitede etiket için mürekkepleri ve kaplamaları dahil olmak üzere en iyi etiket malzemeleri kullanılmaktadır. Sizin için özel müşteri temsilcilerimiz etiket satın alma sürecinin her aşamasında size yardımcı olmak için buradalar.

Hiçbir sipariş çok büyük veya çok küçük değildir. Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede siparişinizi size ulaştıralım.