Baskı Hizmetleri

Rulo baskı sistemi etiketlerin ambalaja elle veya makine ile yapıstırılması en kolay yöntem oldugu için ideal seçimdir. Ayrıca sevkiyat sırasında da rulo etiket dayanıklılıgı ile bir avantaj sunmaktadır.

Flekso Baskı : Teknolojinin hızla gelismesi ve piyasadaki ihtiyacın artması sonucu son yıllarda kullanılması kaçınılmaz duruma gelmis bir baskı sistemidir. Bu baskıyöntemi malzeme ve teknik yetenekleri genis hızlı bir baskıdır. Flekso baskı teknigi yüksek baskı sisteminin bir parçası olup, kullanılan kalıplarla baskıyı gerçeklestirmektedir ve daha çok baskı miktarı yüksek ve diger baskı sistemleriyle baskıyı gerçeklestirmenin ekonomik ya da teknik yönden mümkün olmadıgı islerde tercih edilmektedir.

Letterpress Baskı : Daha düsük adetli islerde ise letterpress baskı makinelerimizle hız bir seklide ihtiyacınıza cevap vermekteyiz.

Düz ve Rotatif Serigarafi Baskı : Lüx ve fantezi etiketlerinizdeki ihtiyaclarınızı karşılar.

Ofset Baskı : Matbaa-Ofset departmanımızda 60gr/mt2'den 450 gr/mt2 ye dek her türlü kağıt materyele istenilen ebatlarda baskı yapmaktayız. Tabaka malzemelere uyguladıgımız baskı, katlama, kesim, perforaj ve selefon gibi işçiliklerin tümü kendi bünyemizde yapılmaktadır. İleri teknoloji makinelerimiz ile kalite standartlarına uygun çalışmamız neticesinde size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tekstil Baskı :8 renge kadar baskı yapabilen bilgisayar kontrollü son sistem Flekso ve rotary makinalarımız ile istenilen her ebat ve kalitede kumaşa baskı yapabilmekteyiz. Ayrıca serigrafi baskı, ultrosonıc kesim ve sıcak kesim ünitemiz olup Öko-tex sertifikasına uygun üretim yapmaktayız.