Tekstil Etiketleri

Öko-tex Standart 100 sertifikasına uygun üretim yapan firmamız, tipo serigrafi ve ofset baskı teknikleri ile her türlü kumaş ve lastik üzerine baskı yapabilmektedir. 8 renk baskı ünitesi ve bilgisayar kontrollü makinelerimizle istenen her ebatta etiket ihtiyacınıza cevap verebilmekteyiz.

Üretilen etiketler rulo olarak ya da dikise hazır halde kesilip katlanarak ambalajlanır. Ultrasonik kesim ve sıcak kesim teknikleri de kullanılabilmektedir. Ayrıca arka baskı imkanımız da bulunmaktadır. Çeşitli kumaşlar üzerine maksimum 15cm genisliğine kadar baskı yapabilmekteyiz.

Dokuma etiket Monofili Saten, Ters Saten, Atkı Saten, Duble Atkı Saten, Polyester, Dokuma etiket, Halı, Book Mark, Şerit dokuma, Kenar dokuma, Lazer nakışlı armalar, Promosyon malzemeleri ve diğer çeşitler ile sektöre hizmet vermekteyiz.

Yüksek kalitede etiket için mürekkepleri ve kaplamaları dahil olmak üzere en iyi etiket malzemeleri kullanılmaktadır. Sizin için özel müşteri temsilcilerimiz etiket satın alma sürecinin her aşamasında size yardımcı olmak için buradalar.

Hiçbir sipariş çok büyük veya çok küçük degildir. Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede siparişinizi size ulaştıralım.

Yerli Saten, Avrupa Saten, Yerli Akmaz, Japon Akmaz, Laminasyon, Fantezi Kurdeleler, Dokuma etiket, Halı, Book Mark, Şerit dokuma, Kenar dokuma, Lazer nakışlı armalar, Promosyon Malzemeleri