Promosyon

Eğer standart CD ve DVD etiketleri arıyorsanız, boş etiket ihtiyacınız varsa folyolar, hologram malzemeler ve standart kağıtlar dahil olmak üzere her türlü materyale baskılı halde kolayca ulaşabileceginiz etiketleri sağlamaktayız.

Özel çıkartmalar marka ve ürün bilinirliliğini oluşturmak için mükemmel bir promosyon aracıdır. Size özel bıçak izleri ile herhangi bir boyut ve şekilde çıkartma oluşturabilirsiniz. Piggyback (çift katmanlı) etiketler de çekilişler ve promosyonlar için idealdir. Piggyback etiketler ile iki tabaka birleştirilir. Alt katman için üst destek oluşturulur ve etiket promosyon malzemesinin yüzeyine uygulanır. Üst tabaka kaldırıldığı takdirde baska bir yerde yeniden uygulanabilir.

Yüksek kalitede etiket için mürekkepleri ve kaplamaları dahil olmak üzere en iyi etiket malzemeleri kullanılmaktadır. Sizin için özel müşteri temsilcilerimiz etiket satın alma sürecinin her aşamasında size yardımcı olmak için buradalar.

Hiçbir sipariş çok büyük veya çok küçük değildir. Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede siparişinizi size ulaştıralım.